Platform over gevels, glas & daken
Nieuws

Nieuwe Comhan catalogus staat online!

14 december 2020 Leestijd 1 minuten

Deel dit artikel

Helemaal weer up-to-date en online beschikbaar: de catalogus van Comhan Holland. Een boek vol innovatieve aluminium systemen, profielen en platen voor de visuele communicatie, industrie en bouw!

Bekijk & download de nieuwe catalogus direct online

Nieuw voor de bouw en industrie

  • Pagina 151: Glij-kopschotsysteem om 40SL waterslagen spatwaterdicht af te sluiten.
  • Pagina 185: Zonwering lamel 120 mm breed, voor het maken van luifels boven ramen/deuren en schuifpanelen met lamellen erin voor een raam.
  • Pagina 142: Uitbreiding van het assortiment rechthoekige buizen, 40x15x2 mm (107088) en 45x25x3 mm (107126), 80x50x2 (107224).

Bekijk hier alle bouw systemen en industrie systemen van Comhan Holland.

Nieuw voor de visuele communicatie:

  • Pagina 29: LedBox 75 & 100 voor het maken van LED verlichte frames voor binnen en buiten toepassing.
  • Pagina 32: LED Frame® 45/2 voor wandmontage, hangende montage en muurmontage (uitsteek).
  • Pagina 50: DainoFlex® nu ook in LED White Matt én kant-en-klare hoekstukken.
  • Pagina 61: SquareFix® met ook extra onderdelen voor het maken van transparante afschermingen (zoals spatschermen).

Bekijk hier alle sign systemen van Comhan Holland.

Heeft u interesse in een van onze aluminium producten?

Nieuwsbrief

Meld u aan om nieuws & updates te ontvangen.

Contact

Erwin Krekels

Projectmanager

Uw organisatie promoten via het Gevelbouw netwerk? Ik help u graag verder.

0%

    Stuur ons een bericht

    Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

    Details